30 Οκτωβρίου 2014, Ευρωπαϊκό Πρόγραμμα VALS - Oικοδόμηση γέφυρας μεταξύ της βιομηχανίας και των Πανεπιστημίων

VALS - Oικοδόμηση γέφυρας μεταξύ της βιομηχανίας και των Πανεπιστημίων

Αγαπητοί φοιτητές και αγαπητές φοιτήτριες,

σας περιμένουμε στην παρουσίαση του Ευρωπαικού Προγράμματος Virtual Alliances for Learning Society (VALS) η οποία έχει προγραμματιστεί για την Πέμπτη 30/10/2014 - 09:45-10:30.Στα πλαίσια της παρουσίασης θα επεξεγηθεί η φιλοσοφία του προγράμματος VALS σε σχέση με τα "Virtual Placements in Industry" τα οποία αναφέρονται στη διεκπεραίωση έργων από φοιτητές στα πλαίσια διατριβής ή μαθήματος για επέκταση/βελτίωση των προιόντων εταιριών που έχουν υποβάλει σχετική πρόταση. Δεν υπάρχει η αναγκαιότητα ο φοιτητής/τρια να έχει φυσική παρουσία στην εταιρία.

Παρακαλώ όπως δηλώσετε τη συμμετοχή σας με την αποστολή μηνύματος με τα στοιχεία σας στην ηλεκτρονική διέυθυνση Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Εργαστήριο Τεχνολογίας Λογισμικού και Τεχνολογιών Διαδικτύου